środa, 15 czerwca 2016

Premiera DOBREJ MATKIDziś jest ten szczególny dzień - wyczekiwana przeze mnie, oficjalna premiera "Dobrej matki". Z tej okazji pojawiła się premierowa recenzja Magdaleny Majcher z Przeglądu czytelniczego. Oto fragment:


"Małgorzata Rogala wspięła się na swój literacki Olimp. Już poprzednia jej powieść kryminalna, "Zapłata", utrzymana była na wysokim poziomie, jednak to właśnie "Dobrą matką" autorka udowodniła, że ma jeszcze wiele do powiedzenia w polskim kryminale. Dzisiaj na księgarnianych półkach pojawiła się nowa książka Małgorzaty Rogali, objęta przez Przegląd czytelniczy patronatem medialnym. [...] Niewiele jest na rynku kryminałów, które niosą ze sobą głębsze przesłanie. "Dobra matka" Małgorzaty Rogali jest wyjątkiem. Powieść zmusza nas do refleksji na temat własnej prywatności. Czy wystarczająco ją chronimy? Autorka zachęca do zweryfikowania listy znajomych, sprawdzenia ustawień prywatności na naszych kontach na portalach społecznościowych i ustalenia, komu i jakie informacje o sobie udostępniamy. Małgorzata Rogala jest doskonałym obserwatorem, a z poczynionych obserwacji wyciąga mądre wnioski. Zwraca uwagę na problemy współczesnego świata i kieruje nasze zainteresowanie w stronę wychowania dzieci w dobie Facebooka i Instagrama."


Całość możecie przeczytać na stronie Przeglądu czytelniczego, do czego serdecznie zachęcam. A potem już tylko pozostanie wizyta w księgarni. :-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz